Školní kolo recitační soutěže 1. stupeň

- napsáno 19. února 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

recitace-ii-st-15-velika

Ve čtvrtek 19.2.2015 se uskutečnilo školní kolo soutěže v recitaci pro 1. stupeň.

Soutěže se zúčastnilo 26 žáků, kteří byli vítězové třídních kol v recitaci. Všichni se na školní kolo pečlivě připravovali. Zazněly texty od J. Žáčka, M. Kratochvíla, L. Středy, J. Vodňanského, P. Šruta aj. Porota měla těžkou práci při hodnocení. Posuzovala kvalitu textu, přednes, srozumitelnost. Vítězové 2. a 3. kategorie postupují do okrskového kola, které se koná 4.3.2015 v ZŠ Brumov-Bylnice.

Nejlepší recitátoři:

1. kategorie ( 1. třída): 1.místo Vanda Miklasová, 2. místo Adéla Caletková, 3. místo Kryštof Černíček

2. kategorie ( 2. a 3. třída): 1. místo Kateřina Šuráňová, 2. místo Lucie Hýblová, o 3. místo se podělili: Tomáš Mana a Tamara Bartozelová.

3. kategorie ( 4. a 5. třída): 1. místo Anežka Hrnčiříková, 2. místo Tereza Sábová, 3. místo Zdeněk Urban

Všem vítězům blahopřejeme.

Zdenka Vargová

zpráva „Školní kolo recitační soutěže 1. stupeň” již byla zobrazena 750x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.