ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Školní kolo recitační soutěže 2. stupeň - 2018

- napsáno 28. února 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5009-velka

Dne 27. 2. 2018 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže pro II. stupeň.  Vzorně připravení žáci nás všechny oslnili nejen  svým přednesem, ale také výběrem vhodných textů. Porota neměla jednoduchý úkol. Nakonec  se rozhodla následovně:

III. kategorie (6., 7. tř.)

  • 1. Tomáš Mana (6.tř.)
  • 2.  Kateřina Šuráňová  (6.tř.)
  • 3.  Lucie Hýblová (6.tř.)

IV. kategorie (8. , 9. tř.)

  • 1. Anežka Hrnčiříková (8.tř.)
  • 2.  Vendula Trčálková  (8.tř.)
  • 3. Veronika Lišková (9. tř.)

Čestné uznání:

Petra Hýblová (8.tř.), Šárka Tomečková (8.tř.)

Děkujeme všem zúčastněným za příkladnou reprezentaci své třídy. Postupujícím (první a druhé místo) přejeme hodně úspěchů v nadcházejícím okrskovém kole, které se uskuteční už 14. 3. 2018 ve Slavičíně.                                                                                            Mgr. Renata Chromíková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Školní kolo recitační soutěže 2. stupeň - 2018” již byla zobrazena 419x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg