Školní kolo recitační soutěže 2. stupeň - 2019

- napsáno 20. února 2019 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7532-velka

Dne 20. 2. 2019 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže pro II. stupeň.  Vzorně připravení žáci nás všechny oslovili nejen  svým přednesem, ale také výběrem vhodných  a zajímavých textů. Porota složená z vyučujících jazyka českého neměla jednoduchý úkol. Nakonec  se rozhodla následovně:

III. kategorie (6., 7. tř.)

1/Kateřina Šuráňová (7.tř.)

2/ Lucie Manová (6.tř.)

3/ Lucie  Hýblová (7.tř.)

IV. kategorie (8., 9. tř.)

1/Šárka Tomečková (9. tř.)

2/ Anežka Hrnčiříková (9.tř.)

3/ Petra Hýblová/ Vendula Trčálková (obě 9. tř.)

Děkujeme všem zúčastněným za příkladnou reprezentaci své třídy. Postupujícím přejeme hodně úspěchů v nadcházejícím okrskovém kole, které se uskuteční 12. 3. 2019 ve Vlachovicích.                                                                                                                    Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Školní kolo recitační soutěže 2. stupeň - 2019” již byla zobrazena 147x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.