ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Školní kolo recitační soutěže 2. stupeň - 2019

- napsáno 20. února 2019 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7532-velka

Dne 20. 2. 2019 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže pro II. stupeň.  Vzorně připravení žáci nás všechny oslovili nejen  svým přednesem, ale také výběrem vhodných  a zajímavých textů. Porota složená z vyučujících jazyka českého neměla jednoduchý úkol. Nakonec  se rozhodla následovně:

III. kategorie (6., 7. tř.)

1/Kateřina Šuráňová (7.tř.)

2/ Lucie Manová (6.tř.)

3/ Lucie  Hýblová (7.tř.)

 

IV. kategorie (8., 9. tř.)

1/Šárka Tomečková (9. tř.)

2/ Anežka Hrnčiříková (9.tř.)

3/ Petra Hýblová/ Vendula Trčálková (obě 9. tř.)

 

Děkujeme všem zúčastněným za příkladnou reprezentaci své třídy. Postupujícím přejeme hodně úspěchů v nadcházejícím okrskovém kole, které se uskuteční 12. 3. 2019 ve Vlachovicích.                                                                                                                    Mgr. Renata Chromíková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Školní kolo recitační soutěže 2. stupeň - 2019” již byla zobrazena 165x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg