ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Školní kolo recitační soutěže 2016 - 2. stupeň

- napsáno 24. února 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1316-138

Dne 23. února 2016 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Žáci II. stupně soutěžili v rámci III. (6. – 7. tř.) a  IV. (8. – 9. tř.) kategorie. Někteří z nich si vybrali texty náročné, recitovali díla známých i neznámých autorů. Každý se snažil podat ten nejlepší výkon. 

 

Nakonec ve velké konkurenci bylo pořadí následující:

III. kategorie:  1. místo Veronika Lišková (7. roč.)

                       2. místo  Anežka Hrnčiříková (6. roč.)

                       3. místo  Michaela, Fojtíková, Šárka Tomečková (obě ze 6. roč.)

 

IV. kategorie:   1. místo Barbora Šuráňová (8. A)

                       2. místo  Šimon Hrnčiřík (8. B)

                       3. místo  Pavel Bařinka (9. roč.)

 Všem zúčastněným děkujeme za to, že dokážou dělat něco navíc a postupujícím (první dvě místa z každé kategorie) přejeme mnoho úspěchů v nadcházejícím okrskovém kole, které se letos uskuteční 3. března 2016 na naší škole.

                               Mgr. Renata Chromíková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Školní kolo recitační soutěže 2016 - 2. stupeň” již byla zobrazena 713x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg