ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Školní kolo recitační soutěže

- napsáno 23. února 2010 v kategorii Soutěže autorem Administrátor

zs-stitna-2010-recitacni-soutez-06-uvod V únoru se již tradičně konalo školní kolo recitační soutěže. Ve středu 7. února 2010 soutěžili ve školní knihovně žáci druhého stupně (3. a 4. kategorie). Mohli jsme se zaposlouchat především do textů o lásce, o vztahu rodičů a dětí, zazněla  také bajka a balada, převažovaly básně z díla klasiků (A. S. Puškin, I. A. Krylov , J. Seifert aj.).

V úterý 23. února 2010 pak recitovali ve školním sálku žáci prvního stupně (1. a 2. kategorie). Do soutěže se zapojili i žáci 1.třídy, aby si vyzkoušeli své dovednosti. Jejich starší kamarádi se na soutěž pečlivě připravili, recitovali básně od J. Žáčka, J. Kožíška, E. Frynty, J. Seiferta aj. Celkově soutěžilo 29 žáků, úroveň byla dobrá a porota měla nelehký úkol, když rozhodovala o pořadí.

Z každé kategorie postupují  dva nejúspěšnější recitátoři do okrskového kola, které se koná ve středu 3. března ve Slavičíně. Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům přejeme hodně štěstí v dalším kole soutěže.

 • 0. kat. (1.tř.): 1. A. Vilímková 2. F.Strnad, 3. I. Šerá
 • 1. kat. (2. – 3. tř.): 1. K. Hnilová, 2. J. Spáčil, 3. J. Tomečková
 • 2. kat. (4. – 5.tř.): 1. M. Ševčíková, 2. M. Struhařová, 3. J. David
 • 3. kat. (6. – 7. tř.): 1. E. A. Růžička,   2. J. Skočovská
 • 4. kat. (8. – 9. tř.): 1. I. Struhařová, 2. V. Hrnčiřík  3. T. Tkadlecová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Školní kolo recitační soutěže” již byla zobrazena 1464x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg