ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Školní stávky za klima

- napsáno 15. března 2019 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

stazeny-soubor-1-989

Ke dnu 15.3. se váže celosvětová stávka studentů, která je za účelem boje za klima.

Já, Šárka Tomečková, jsem se rozhodla zorganizovat tuto akci u nás ve škole. Společně s mojí spolužačkou Terezou Burďákovou jsme informovaly zbytek školy, ať se aspoň jeden den snaží udělat něco pro naši Zemi. Pár jedinců se připojilo, a tak jsme udělali informační plakáty.

O CO VLASTNĚ JDE STUDENTŮM?

Chceme tímto informovat lidi zabývající se touhle problematikou v politice, aby si uvědomili vážnost situace a začali to řešit s odborníky. Tenhle problém se netýká jenom ČR, ale i ostatních zemí (připojilo se více, než 70 zemí) Tuto akci nebereme jako ,,ulévaní,,. Jde o vážnost situace, která se týká hlavně budoucnosti mladých lidí.

NENECHTE TO JEN TAK BÝT. HÝČKEJTE NAŠI ZEMI PRO VAŠE DĚTI.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Školní stávky za klima” již byla zobrazena 190x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg