ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Slavnostní ukončení školního roku 2011/2012

- napsáno 2. července 2012 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

konec-skolniho-roku-2012-velka

V pátek 29. června 2012 jsme slavnostním shromážděním ve školním sálku ukončili školní rok 2011/2012. Po připomenutí významných úspěchů a zdařilých akcí uplynulého školního roku udělil pan ředitel pochvalu s knižní odměnou Markétě Vilímkové z 9. třídy za vzornou reprezentaci školy. Dalším vyznamenaným byl Stanislav Mozgva z 9. třídy, který získal titul nejúspěšnejšího řešitele Zlínského kraje ve Scio testech z matematiky.

Pan ředitel pak za všechny poděkoval a rozloučil se s panem školníkem Stanislavem Urbanem, který odchází do důchodu. Závěr shromáždění patřil našim deváťákům, kteří se s námi rozloučili přednesem veršovaného průběhu jejich školních let. Jejich působení na škole pak zhodnotila ve svém projevu třídní učitelka 9. třídy Mgr. Renata Chromíková.

Přejeme všem žákům i zaměstnancům školy pěkné a pohodové prázdniny.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Slavnostní ukončení školního roku 2011/2012” již byla zobrazena 2081x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg