ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Slovácké divadlo - 1. stupeň

- napsáno 27. září 2018 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 26. 9. 2018 navštívily děti 1. stupně Slovácké divadlo, které uvádělo pohádkovou kompozici O Květušce a její zahrádce. Děti si tak připomněly tvorbu Františka Hrubína, která patří k základním kamenům zlatého fondu dětské literatury. Průvodní písnička představení se dětem velmi líbila:  

     Písnička se zpívá,
     pohádka se povídá.
     A kdo se rád dívá,
     hezké věci uhlídá.  

zpráva „Slovácké divadlo - 1. stupeň” již byla zobrazena 111x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg