Soutěž dětských zpěváčků

- napsáno 13. dubna 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-281-446

V neděli 12.4.2015 proběhla ve Valašských Kloboukách regionální soutěž dětských zpěváčků VALAŠSKO. Zpěváčci přijeli ze Vsetína, Frenštátu pod Radhoštěm, Bystřice pod Hostýnem, Vizovic, Holešova, Zlína i našeho regionu.   Do regionálního kola se probojoval žák naší školy  Dušan Šerý z 5. třídy. S cimbálovou muzikou zazpíval píseň „Měla mamka, měla sýr“ a  bez doprovodu zazpíval „Dyby sa ptali“.  V jeho kategorii  (11 – 15 let)  bylo 32 soutěžících. Dušan zazpíval velice pěkně, ale dále již nepostoupil. Děkujeme mu za reprezentaci školy.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Soutěž dětských zpěváčků” již byla zobrazena 527x