ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Soutěž dětských zpěváčků

- napsáno 13. dubna 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-281-446

V neděli 12.4.2015 proběhla ve Valašských Kloboukách regionální soutěž dětských zpěváčků VALAŠSKO. Zpěváčci přijeli ze Vsetína, Frenštátu pod Radhoštěm, Bystřice pod Hostýnem, Vizovic, Holešova, Zlína i našeho regionu.   Do regionálního kola se probojoval žák naší školy  Dušan Šerý z 5. třídy. S cimbálovou muzikou zazpíval píseň „Měla mamka, měla sýr“ a  bez doprovodu zazpíval „Dyby sa ptali“.  V jeho kategorii  (11 – 15 let)  bylo 32 soutěžících. Dušan zazpíval velice pěkně, ale dále již nepostoupil. Děkujeme mu za reprezentaci školy.

                                                   Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Soutěž dětských zpěváčků” již byla zobrazena 653x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg