Soutěž Gagarin 2015

- napsáno 3. června 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V pondělí 1. 6. 2015 jsme pro žáky 5. ročníku uspořádali soutěž o dobývání vesmíru. Žáci na základě zhlédnutí komentovaných animací prvního letu do vesmíru, prvního letu na Měsíc a letu raketoplánu odpovídali na otázky a poznávali významné osobnosti z oboru kosmonautiky. S úkoly si nejlépe poradilo družstvo ve složení: David Horňák, Matěj Fagulec, Dominik Hnilo, Dušan Šerý.

Eva Trávníčková

zpráva „Soutěž Gagarin 2015” již byla zobrazena 480x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.