ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Soutěž Gagarin 2016

- napsáno 20. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 15. 6. 2016 jsme pro žáky 5. ročníku uspořádali soutěž o dobývání vesmíru. Žáci na základě zhlédnutí komentovaných animací prvního letu do vesmíru, prvního letu na Měsíc a letu raketoplánu odpovídali na otázky a poznávali významné osobnosti z oboru kosmonautiky. S úkoly si nejlépe poradilo družstvo ve složení: Zdeněk Urban, Ondřej Pinďák, Michal Mana.

Eva Trávníčková

zpráva „Soutěž Gagarin 2016” již byla zobrazena 344x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg