ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Soutěž Historie počítačů 2015

- napsáno 3. června 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V úterý 2. 6. 2015 si v rámci výuky výpočetní techniky žáci 5. ročníku ověřili své znalosti o historii počítačů. Odpovídali na otázky, které se týkaly vývoje počítačů, poznávali jednotlivá zařízení na obrázcích a určovali i významné osobnosti z daného oboru. Nejlépe si překvapivě vedlo družstvo děvčat ve složení: Šárka Tomečková, Tereza Burďáková, Petra Hýblová, Anežka Hrnčiříková.

                                                 Eva Trávníčková

zpráva „Soutěž Historie počítačů 2015” již byla zobrazena 494x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg