ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Soutěž Hlídek mladých zdravotníků 2017

- napsáno 16. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7934-velka

Dne 11. května se děti, které navštěvují zdravotnický kroužek zúčastnily, soutěže Hlídek mladých zdravotníků ve Zlíně. Na několika stanovištích byly připraveny simulace poranění, které museli účastníci soutěže správně rozpoznat a ošetřit. Naši školu reprezentovali za I. stupeň Vojtěch Staša, Lucie Hýblová, Andera Holbová,Karolína Kučerová a Eliška Kozubíková. Za II. stupeň soutěžily Alžběta Vilímková, Veronika Lišková, Marie Chovančíková, Adéla Bačová, Ivana Šerá a Anežka Hrnčiříková. Obě družstva si vedla výborně, zvítězila a postoupila do krajského kola, které se koná 2. 6. ve Znojmě.

Dále za I.stupeň soutěžili: Vojtěch Pinďák, Vojtěch Liška, Adam Hlásný, Eliška Burďáková, Alena Miklasová a Eliška Juřenčáková. Tyto děti byly nejmladší v soutěži, vedly si také velmi dobře a získaly 5. místo.

Děkuji dětem za výborné výkony , za kterými stála celoroční pečlivá příprava.

                                      Věra Pinďáková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Soutěž Hlídek mladých zdravotníků 2017” již byla zobrazena 388x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg