ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Soutěž Hlídek mladých zdravotníků 2017

- napsáno 16. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7934-velka

Dne 11. května se děti, které navštěvují zdravotnický kroužek zúčastnily, soutěže Hlídek mladých zdravotníků ve Zlíně. Na několika stanovištích byly připraveny simulace poranění, které museli účastníci soutěže správně rozpoznat a ošetřit. Naši školu reprezentovali za I. stupeň Vojtěch Staša, Lucie Hýblová, Andera Holbová,Karolína Kučerová a Eliška Kozubíková. Za II. stupeň soutěžily Alžběta Vilímková, Veronika Lišková, Marie Chovančíková, Adéla Bačová, Ivana Šerá a Anežka Hrnčiříková. Obě družstva si vedla výborně, zvítězila a postoupila do krajského kola, které se koná 2. 6. ve Znojmě.

Dále za I.stupeň soutěžili: Vojtěch Pinďák, Vojtěch Liška, Adam Hlásný, Eliška Burďáková, Alena Miklasová a Eliška Juřenčáková. Tyto děti byly nejmladší v soutěži, vedly si také velmi dobře a získaly 5. místo.

Děkuji dětem za výborné výkony , za kterými stála celoroční pečlivá příprava.

                                      Věra Pinďáková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Soutěž Hlídek mladých zdravotníků 2017” již byla zobrazena 252x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

29.06.2018
Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :   

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme. 

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg