ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Soutěž mladých cyklistů - školní kolo

- napsáno 27. dubna 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dopravni-soutez-15-velka V pátek 24. dubna 2015 proběhlo v rámci BESIPu školní kolo Soutěže mladých cyklistů. Děti si na školním hřišti vyzkoušely jízdu přes překážky. Zvítězili ti cyklisté, kteří měli nejméně trestných bodů. Byli to žáci Ondřej Hudek 2. třída, Radek Miklas 3. třída, Tomáš Kantner 4. třída, Dorota Pippalová  5.třída.

                                                   Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Soutěž mladých cyklistů - školní kolo” již byla zobrazena 505x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg