Soutěž mladých cyklistů - školní kolo

- napsáno 27. dubna 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dopravni-soutez-15-velka V pátek 24. dubna 2015 proběhlo v rámci BESIPu školní kolo Soutěže mladých cyklistů. Děti si na školním hřišti vyzkoušely jízdu přes překážky. Zvítězili ti cyklisté, kteří měli nejméně trestných bodů. Byli to žáci Ondřej Hudek 2. třída, Radek Miklas 3. třída, Tomáš Kantner 4. třída, Dorota Pippalová  5.třída.

Hana Bartošová

zpráva „Soutěž mladých cyklistů - školní kolo” již byla zobrazena 557x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel