Soutěž mladých zdravotníků 2019

- napsáno 20. května 2019 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7994-velka

Ve čtvrtek 16. 5. se děti, které navštěvují zdravotnický kroužek zúčastnily soutěže mladých zdravotníků ve Zlíně a v pátek 17. 5. podobné soutěže v Brumově. Děti si musely poradit s ošetřením velmi reálně namaskovaných zranění.

Ve Zlíně hlídka starších žáků, ve složení Anežka Hrnčiříková, Petra Hýblová, Lucie Hýblová, Karolína Kučerová a Vojta Staša zvítězila a postupuje do krajského kola, které se koná 31.5. v Kroměříži.
Hlídka mladších žáků skončila na 4. místě o pouhý jeden bod za místem třetím. Za mladší žáky soutěžili: Vojta Pinďák, Vojta Liška,, Adam Hlásný, Eliška Šamková a Ludmila Stašová.
Děkuji dětem za výborné výkony, za kterými stála celoroční pečlivá příprava.
                                   Věra Pinďáková, vedoucí kroužku

zpráva „Soutěž mladých zdravotníků 2019” již byla zobrazena 158x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: