Soutěž mladých zdravotníků - Brumov 2018

- napsáno 2. května 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

20180427-141022-629

V pátek 27. 4. se děti ze zdravotnického kroužku zúčastnily soutěže mladých zdravotníků v Brumově . Soutěž probíhala v podobném duchu jako ve Zlíně.
Chlapecký tým ve složení Vojtěch Pinďák, Vojtěch Liška, Adam Hlásný a Jakub Šamko získal třetí místo. Družstvo děvčat z deváté třídy ve složení Alžběta Vilímková,Veronika Lišková, Adéla Bačová, Marie Chovančíková a Ivana Šerá se umístilo na místě čtvrtém.
Vedoucí kroužku Věra Pinďáková

zpráva „Soutěž mladých zdravotníků - Brumov 2018” již byla zobrazena 40x