ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Soutěž mladých zdravotníků

- napsáno 2. května 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

20180426-120914-873

Ve čtvrtek 26. 4. 2018 se děti, které navštěvují zdravotnický kroužek, zúčastnily soutěže mladých zdravotníků ve Zlíně. Na několika stanovištích byly připraveny simulace velmi reálně namaskovaných poranění, které museli soutěžící rozpoznat a ošetřit. 

Naši školu reprezentovali za 1. stupeň Vojtěch Pinďák, Vojtěch Liška, Adam Hlásný, Denisa Burďáková a Eliška Juřenčáková. Děti si vedly výborně a v konkurenci 9 družstev získaly 2. místo, a to o pouhý bod za místem prvním. 

Za 2. stupeň soutěžily Alžběta Vilímková, Veronika Lišková, Marie Chovančíková, Ivana Šerá, Anežka Hrnčiříková a Petra Hýblová. Děvčata si vedla taky velmi dobře a získala 3. místo. 

Děkuji dětem za výborné výkony, za kterými stála celoroční pečlivá příprava. 

                                      Věra Pinďáková, vedoucí kroužku

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Soutěž mladých zdravotníků” již byla zobrazena 305x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg