ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Soutěž zpěváčků Valašskoklobucka 2015

- napsáno 30. března 2015 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-274

V sobotu 28. 3. 2015 reprezentovalo pět členů Javorníčku naší školu na regionální pěvecké soutěži ve Valašských Kloboukách.

Žáci soutěžili ve třech kategoriích. V 1. kategorii (od 6 do 10 let) nás zastupovala Kateřina Matúšů a Karolína Kučerová, ve 2. kategorii ( 10 – 15 let) nás reprezentoval Dušan Šerý a Lucie Soukupová. V kategorii vícehlasů zpívaly Dagmar Kulíšková a Lucie Soukupová. Konkurence byla velká, celkem zpívalo 35 zpěváčků z celého okolí ( Vlachovice, Brumov, Horní Lideč, atd.). Naši soutěžící zazpívali krásně. Nejúspěšnějším zpěváčkem naší školy se stal Dušan Šerý, který ve své kategorii získal 3. místo. Všem děkuji za skvělou reprezentaci.

Poděkování patří i rodičům za doprovod a podporu během celého sobotního odpoledne.

Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Soutěž zpěváčků Valašskoklobucka 2015” již byla zobrazena 710x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg