Soutěž zpěváčků Valašskoklobucka 2015

- napsáno 30. března 2015 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

nova-274

V sobotu 28. 3. 2015 reprezentovalo pět členů Javorníčku naší školu na regionální pěvecké soutěži ve Valašských Kloboukách.

Žáci soutěžili ve třech kategoriích. V 1. kategorii (od 6 do 10 let) nás zastupovala Kateřina Matúšů a Karolína Kučerová, ve 2. kategorii ( 10 – 15 let) nás reprezentoval Dušan Šerý a Lucie Soukupová. V kategorii vícehlasů zpívaly Dagmar Kulíšková a Lucie Soukupová. Konkurence byla velká, celkem zpívalo 35 zpěváčků z celého okolí ( Vlachovice, Brumov, Horní Lideč, atd.). Naši soutěžící zazpívali krásně. Nejúspěšnějším zpěváčkem naší školy se stal Dušan Šerý, který ve své kategorii získal 3. místo. Všem děkuji za skvělou reprezentaci.

Poděkování patří i rodičům za doprovod a podporu během celého sobotního odpoledne.

Zdenka Vargová

zpráva „Soutěž zpěváčků Valašskoklobucka 2015” již byla zobrazena 650x