ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Společná oslava MDD 2017

- napsáno 2. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mdd-054-387

Ve čtvrtek 1. června se prvňáčci  nemohli dočkat rána. Jeli společně se skupinou deváťáků do MŠ v Jestřabí.

Přivítala nás paní ředitelka s paní učitelkou. Prvňáčci společně s dětmi ze školky vyzdobili parkoviště svými kresbami. Mezi tím pro nás všechny připravili naši nejstarší  žáci příjemnou a nápaditou Pohádkovou cestu lesem. Ve smíšených skupinkách zvládly  úkoly všechny děti. Vzájemně si pomáhaly. Naši žáci se moc těšili, že mohou opět navštívit známou mateřskou školu.  

Čekalo na nás překvapení – loutkové divadlo  O vodníkovi.  Děti pozorně poslouchaly a  správně reagovaly na děj.  Mezitím už naši deváťáci  připravili  sportovní  stanoviště na hřišti. Malé kamarády všichni školáci povzbuzovali k zvládnutí různých disciplín (např. házeli do dálky, přenášeli  vodu lžící, prolézali strachovým  pytlem  a další).

Na závěr nás paní kuchařky pozvaly na dobrou svačinu a ještě dostali sladkou odměnu.

Všichni prožili krásný den.

Chtěla bych poděkovat všem  zaměstnankyním  z MŠ v Jestřabí za pozvání a našim deváťákům pod vedením  pana učitele Šenkeříka  za  skvěle připravený program pro všechny děti.

                                                                    Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Společná oslava MDD 2017” již byla zobrazena 438x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg