Společná oslava MDD 2017

- napsáno 2. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mdd-054-387

Ve čtvrtek 1. června se prvňáčci  nemohli dočkat rána. Jeli společně se skupinou deváťáků do MŠ v Jestřabí.

Přivítala nás paní ředitelka s paní učitelkou. Prvňáčci společně s dětmi ze školky vyzdobili parkoviště svými kresbami. Mezi tím pro nás všechny připravili naši nejstarší  žáci příjemnou a nápaditou Pohádkovou cestu lesem. Ve smíšených skupinkách zvládly  úkoly všechny děti. Vzájemně si pomáhaly. Naši žáci se moc těšili, že mohou opět navštívit známou mateřskou školu.

Čekalo na nás překvapení – loutkové divadlo  O vodníkovi.  Děti pozorně poslouchaly a  správně reagovaly na děj.  Mezitím už naši deváťáci  připravili  sportovní  stanoviště na hřišti. Malé kamarády všichni školáci povzbuzovali k zvládnutí různých disciplín (např. házeli do dálky, přenášeli  vodu lžící, prolézali strachovým  pytlem  a další).

Na závěr nás paní kuchařky pozvaly na dobrou svačinu a ještě dostali sladkou odměnu.

Všichni prožili krásný den.

Chtěla bych poděkovat všem  zaměstnankyním  z MŠ v Jestřabí za pozvání a našim deváťákům pod vedením  pana učitele Šenkeříka  za  skvěle připravený program pro všechny děti.

Zdenka Vargová

zpráva „Společná oslava MDD 2017” již byla zobrazena 383x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.