Sportovní den

- napsáno 30. června 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

sportovni-dopoledne-15-velka

V pondělí 29. 6. 2015 se na naší škole konal sportovní den. Pro žáky 1. stupně jsme připravili turnaj ve vybíjené a v netradičních disciplínách. Všechny děti se do soutěže zapojily s velkou chutí a snažily se dosáhnout co nejlepších výsledků Tři nejúspěšnější družstva i vítězové jednotlivých netradičních disciplín byli odměněni. Všechny děti získaly sladkou odměnu za účast a snahu.

zpráva „Sportovní den” již byla zobrazena 563x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.