STARÉ POLESÍ 2017 – 5. TŘÍDA

- napsáno 19. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dscn2079-velka

Páťáci si vybrali svou odměnu – den volna za sběr.

Ve čtvrtek odpoledne jsme se se sbalenými batůžky vydali na chatu Staré Polesí. Trasu nám ukazovaly fáborky, a aby nám to hezky utíkalo, u každého fáborku jsme měli ukrytý úkol. Počasí nám přálo a tak nám těch 5 km uběhlo jako nic. Malé občerstvení, prohlídka chaty a hurá na táborák. Na ten jsme pozvali i  rodiče. Sluníčko zapadlo za kopce a my jsme se po několika hezkých táborových písničkách začali také chystat na kutě. Ovšem až po stezce odvahy .
Ráno snídaně a hned na další program. Venku sice pršelo, ale nám to nevadilo.
Zpět do civilizace nás odvezly hodné maminky. Těm také moc děkujeme za všechny dobroty, které pro nás přichystaly, abychom netrpěli hlady.

5. třída a tř. učitelka Markéta Petrů

zpráva „STARÉ POLESÍ 2017 – 5. TŘÍDA” již byla zobrazena 292x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.