STARÉ POLESÍ 2017 – 5. TŘÍDA

- napsáno 19. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dscn2079-velka

Páťáci si vybrali svou odměnu – den volna za sběr.

Ve čtvrtek odpoledne jsme se se sbalenými batůžky vydali na chatu Staré Polesí. Trasu nám ukazovaly fáborky, a aby nám to hezky utíkalo, u každého fáborku jsme měli ukrytý úkol. Počasí nám přálo a tak nám těch 5 km uběhlo jako nic. Malé občerstvení, prohlídka chaty a hurá na táborák. Na ten jsme pozvali i  rodiče. Sluníčko zapadlo za kopce a my jsme se po několika hezkých táborových písničkách začali také chystat na kutě. Ovšem až po stezce odvahy .
Ráno snídaně a hned na další program. Venku sice pršelo, ale nám to nevadilo.
Zpět do civilizace nás odvezly hodné maminky. Těm také moc děkujeme za všechny dobroty, které pro nás přichystaly, abychom netrpěli hlady.

5. třída a tř. učitelka Markéta Petrů

zpráva „STARÉ POLESÍ 2017 – 5. TŘÍDA” již byla zobrazena 140x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy