ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Starověká literatura - 2016

- napsáno 21. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8590-576

Dne 20. června 2016 se konala již tradiční soutěž 7. ročníku – „Starověká literatura“. Sedmáci se spravedlivým losováním rozdělili do sedmi skupin. Každé družstvo poté obdrželo písemné otázky a úkoly, které s pomocí svých znalostí i internetu žáci doplňovali do pracovních listů. Úkoly byly nelehké a nejlépe se s nimi popral tým ve složení Alžběta Vilímková, Veronika Lišková a Ondřej Hrnčiřík. Vítězům gratulujeme.

Mgr. Zdeňka Miklasová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Starověká literatura - 2016” již byla zobrazena 651x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg