ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Štěpánské dny ve Francově Lhotě

- napsáno 16. března 2009 v kategorii Kultura autorem Mgr. Renata Chromíková

zs-stitna-2009-divadelni-predstaveni-06-uvod V pátek dne 6. března 2009 se naši žáci navštěvující dramatickou výchovu zúčastnili Štěpánských dní ve Francově Lhotě. Francova Lhota je totiž rodištěm celosvětově známého salesiánského kardinála Štěpána Trochty. Jedná se o soutěžní přehlídku divadelních souborů z Valašska. Celá akce je konána pod záštitou nově vzniklé Valašské nadace.

Naši žáci se představili divadelní hrou „Nebe, peklo, ráj“ jejíž realizaci jste měli možnost zhlédnout během adventu také u nás ve škole. Hrálo se nejen pro širokou veřejnost, ale i pro místní základní školu. V neděli dne 15. března 2009 pak vyvrcholily Štěpánské dny předáváním cen. 1. místo patří divadelnímu souboru s dvacetiletou praxí z Lidečka. Naše škola obsadila velmi pěkné II. místo.

Všem účastníkům děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Štěpánské dny ve Francově Lhotě” již byla zobrazena 1188x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg