The Beatles – příběh legendy

- napsáno 16. října 2016 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V pátek 14. 10. 2016 se žáci II. stupně zúčastnili výchovného koncertu ve Filharmonii Bohuslava Martinů Zlín. Pořad pojednával o životě Beatles a předkládal slavné písně této legendární skupiny. Kromě čtveřice alla Beatles zde vystupovali hráči na smyčcové nástroje a klavír. Jednotlivé písně doprovázely chronologicky celou historii skupiny, od jejího založení až k absolutnímu vrcholu a konci kariéry.

Žákům i učitelům se koncert moc líbil a těšíme se na další podobné akce.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „The Beatles – příběh legendy” již byla zobrazena 283x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel