ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Turnaj dvojic ve volejbalu

- napsáno 1. června 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

debl-15-velka

V květnu proběhl tradiční turnaj dvojic žáků 6. – 9. tříd ve volejbalu. Letos se zúčastnilo 17 dvojic, které byly rozděleny do čtyř skupin. Vítězové jednotlivých skupin hráli ve středu 27. 5. o 1. – 4. místo. Hrálo se na jeden set do patnácti s rozdílem dvou bodů.

Do soutěže se úspěšně zapojili i žáci nižších ročníků, kteří dokázali, že je volejbal nejen baví, ale že ho taky umí. 

Zlatý pohár a celkové vítězství letos patří Daniele Šuráňové (9. třída) a Honzovi Spáčilovi (8. třída). 

Výsledky: 

1. místo: 

  • Daniela Šuráňová, Jan Spáčil (9. a 8. třída)
2. místo:
  • Eliška Bačová, Dagmar Marie Kulíšková (9. třída)
3. místo: 
  • Lukáš Kamenčák, Ondřej Zvoníček (9. třída)
4. místo:
  • Markéta Struhařová, Martin Králík (9. třída)

Všem žákům blahopřeji a doufám, že ve volejbalu budou i nadále pokračovat.
                                                             Mgr. Naděžda Hnaníčková
zpráva „Turnaj dvojic ve volejbalu” již byla zobrazena 902x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg