ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Turnaj ve florbalu

- napsáno 4. prosince 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

florbal-brumov-15-velka

Ve čtvrtek 3.12. jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje ve florbalu 6.-7. ročníků. Naši školu reprezentovali: Jakub Pippal, David Tkadlec, David Struhař, Filip Strnad, Jakub Caletka, Pavel Frýželka, Aleš Struhař, Jarek Zvoníček, David Horňák a Dominik Hnilo. Sehráli jsme zápasy se Slavičínem (2:3), Brumovem (2:0), Nedašovem (3:0) a Dubnicí (0:3), což stačilo na krásné 2. místo. Snad dosažené výsledky potvrdíme v úterý 8.12., kdy nás čeká VSL (florbal) ve Slavičíně. Děkuji všem hráčům.

                                                         Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Turnaj ve florbalu” již byla zobrazena 715x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg