Turnaj ve florbalu

- napsáno 4. prosince 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

florbal-brumov-15-velka

Ve čtvrtek 3.12. jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje ve florbalu 6.-7. ročníků. Naši školu reprezentovali: Jakub Pippal, David Tkadlec, David Struhař, Filip Strnad, Jakub Caletka, Pavel Frýželka, Aleš Struhař, Jarek Zvoníček, David Horňák a Dominik Hnilo. Sehráli jsme zápasy se Slavičínem (2:3), Brumovem (2:0), Nedašovem (3:0) a Dubnicí (0:3), což stačilo na krásné 2. místo. Snad dosažené výsledky potvrdíme v úterý 8.12., kdy nás čeká VSL (florbal) ve Slavičíně. Děkuji všem hráčům.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „Turnaj ve florbalu” již byla zobrazena 495x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.