ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Učení naruby 2015

- napsáno 27. března 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

uceni-naruby-15-velka

V pátek 27. 3. 2015 proběhla na naší škole v rámci Dne učitelů již tradiční akce „Učení naruby“. Žáci 9. ročníku vyučují tento den 1. hodinu své mladší spolužáky na 1. stupni. Letos si deváťáci  kromě tradičních předmětů českého jazyka a matematiky připravili i hodinu tělesné výchovy v 1. třídě. Noví vyučující i jejich dočasní žáci byli s hodinami velmi spokojeni.

Blahopřejeme všem kolegům k jejich svátku a přejeme hodně úspěchů v jejich náročné práci. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Učení naruby 2015” již byla zobrazena 625x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg