Učení naruby 2016

- napsáno 30. března 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1030-519

Ve středu 30. 3. 2016 jsme si připomněli Den učitelů tradiční akcí „Učení naruby“. Žáci 9. ročníku si na na jednu hodinu vyzkoušeli roli vyučujících ve třídách na 1. stupni a v 6. ročníku. Stali se z nich dočasní učitelé českého jazyka, matematiky, tělesné výchovy a výchovy k občanství. Aby výuka byla pro jejich mladší spolužáky zábavná, připravili si různé soutěže a hry. Dočasní učitelé i jejich žáci byli s hodinami spokojeni.

zpráva „Učení naruby 2016” již byla zobrazena 393x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.