ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Učení naruby 2017

- napsáno 28. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3510-velka

Den učitelů si již tradičně připomínáme úspěšnou a mezi dětmi velmi oblíbenou akcí „Učení naruby“. I letos si 28. března první vyučovací hodinu stoupli za katedry na 1. stupni a v 6. ročníku naši deváťáci, aby si vyzkoušeli, jaké to je být na opačné straně. Hodiny matematiky, jazyka českého a tělocviku byly pro vyučované i vyučující velmi zábavné.

 → přejít na fotogalerii

zpráva „Učení naruby 2017” již byla zobrazena 414x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg