Učení naruby 2017

- napsáno 28. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3510-velka

Den učitelů si již tradičně připomínáme úspěšnou a mezi dětmi velmi oblíbenou akcí „Učení naruby“. I letos si 28. března první vyučovací hodinu stoupli za katedry na 1. stupni a v 6. ročníku naši deváťáci, aby si vyzkoušeli, jaké to je být na opačné straně. Hodiny matematiky, jazyka českého a tělocviku byly pro vyučované i vyučující velmi zábavné.

zpráva „Učení naruby 2017” již byla zobrazena 377x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.