ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Ukázková hodina baseballu

- napsáno 16. března 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3465-velka

Žáci  9. ročníku měli vzácnou příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži své „netušené“ baseballové dovednosti.  Tréninkovou jednotku vedl zkušený extraligový a reprezentační trenér Richard Kania. Z fotografií je zřejmé, že tato hodina TV nadlouho zůstane ve vzpomínkách všech zúčastněných.

                                        Mgr. Josef Hnaníček

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Ukázková hodina baseballu” již byla zobrazena 494x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg