Ukázková hodina baseballu

- napsáno 16. března 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3465-velka

Žáci  9. ročníku měli vzácnou příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži své „netušené“ baseballové dovednosti.  Tréninkovou jednotku vedl zkušený extraligový a reprezentační trenér Richard Kania. Z fotografií je zřejmé, že tato hodina TV nadlouho zůstane ve vzpomínkách všech zúčastněných.

Mgr. Josef Hnaníček

zpráva „Ukázková hodina baseballu” již byla zobrazena 451x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.