Ukázková hodina baseballu

- napsáno 16. března 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3465-velka

Žáci  9. ročníku měli vzácnou příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži své „netušené“ baseballové dovednosti.  Tréninkovou jednotku vedl zkušený extraligový a reprezentační trenér Richard Kania. Z fotografií je zřejmé, že tato hodina TV nadlouho zůstane ve vzpomínkách všech zúčastněných.

Mgr. Josef Hnaníček

zpráva „Ukázková hodina baseballu” již byla zobrazena 388x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.