Ústřední kolo konverzační soutěže v AJ

- napsáno 11. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3679-velka

Ondřej Hnilo, žák 9. ročníku se probojoval do Ústředního kola konverzační soutěže v AJ, které se konalo 3. 5. 2017 v Praze.

Součástí soutěže byl  test, který obsahoval poslechovou část, práce s textem a konverzace. Témata soutěžící dopředu neznali a nebyla dán ani čas na přípravu. Soutěžící museli okamžitě reagovat na dotazy poroty.

Ondřej se umístil na 11. místě. Vzhledem k tomu, že se jednalo o celorepublikové kolo, kde byla velká konkurence, je toto místo obrovským úspěchem.

Ondřejovi přejeme, aby měl možnost si dál tento jazyk zdokonalovat a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Pavla Růžičková

zpráva „Ústřední kolo konverzační soutěže v AJ” již byla zobrazena 192x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.