ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Valašská škola maminkám

- napsáno 22. května 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

den-matek-15-velka-926

Ve čtvrtek 21. 5. 2015 jsme zorganizovali den otevřených dveří, který jsme věnovali především maminkám. Hlavním tématem se stal odkaz Gabry a Málinky, valašské tradice a historie. Na úvod přivítal všechny hosty svým vystoupením na školním nádvoří Javorníček. Pak si každý návštěvník mohl vybrat z bohaté nabídky programů – divadelní představení, kvízy, prohlídku staré třídy a didaktické techniky, výstavu obrazů… Své putování školou většina návštěvníků ukončila ve školní jídelně, kde probíhala ochutnávka tradičních valašských jídel.

Děkujeme všem, kteří se na zdárném průběhu akce podíleli a veřejnosti za její zájem a ohlasy. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Valašská škola maminkám” již byla zobrazena 670x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg