Valašská škola maminkám

- napsáno 22. května 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

den-matek-15-velka-926

Ve čtvrtek 21. 5. 2015 jsme zorganizovali den otevřených dveří, který jsme věnovali především maminkám. Hlavním tématem se stal odkaz Gabry a Málinky, valašské tradice a historie. Na úvod přivítal všechny hosty svým vystoupením na školním nádvoří Javorníček. Pak si každý návštěvník mohl vybrat z bohaté nabídky programů – divadelní představení, kvízy, prohlídku staré třídy a didaktické techniky, výstavu obrazů… Své putování školou většina návštěvníků ukončila ve školní jídelně, kde probíhala ochutnávka tradičních valašských jídel.

Děkujeme všem, kteří se na zdárném průběhu akce podíleli a veřejnosti za její zájem a ohlasy.

zpráva „Valašská škola maminkám” již byla zobrazena 563x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.