ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Vánoce ve školní družině - 2015

- napsáno 22. prosince 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vanoce-v-sd-15-velka

Na pátek 18.12. 2015 připravily  vychovatelky školní družiny společně s dětmi vánoční besídku. Děti si povídaly o Vánocích a vánočních zvycích. Ke sváteční atmosféře přispěl zpěv koled a vůně vánočního cukroví, které si děti den předem sami upekly ve školní kuchyňce. Na závěr došlo k rozbalování dárků, které dětem přinesl Ježíšek.

                                                                    Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Vánoce ve školní družině - 2015” již byla zobrazena 608x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg