Vánoce ve školní družině - 2016

- napsáno 15. prosince 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4170-velka Na čtvrtek 15.12. 2015 připravily  vychovatelky školní družiny společně s dětmi vánoční besídku. Děti si povídaly o Vánocích a vánočních zvycích. Ke sváteční atmosféře přispěl zpěv koled a vůně vánočního cukroví, které si děti den předem samy upekly ve školní kuchyňce. Hry a hračky děti pod stromečkem letos nenašly, ale už v říjnu dostalo každé oddělení družiny nový počítač.

Hana Bartošová

zpráva „Vánoce ve školní družině - 2016” již byla zobrazena 394x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel