Vánoce ve školní družině 2017

- napsáno 20. prosince 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-4709-velka

Na úterý  19. 12. si vychovatelky ŠD připravily společně s dětmi vánoční besídku. Děti si  poslechly vánoční pohádku, povídaly si o Vánocích a vánočních zvycích. Ke sváteční atmosféře přispěla vůně perníčků a ovoce. Na závěr došlo k rozbalování dárků, které dětem přinesl Ježíšek.

Hana Bartošová

zpráva „Vánoce ve školní družině 2017” již byla zobrazena 287x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.