ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Vánoční koledování 2014

- napsáno 8. prosince 2014 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

advent-14-velka

V neděli 7. 12. 2014 proběhlo na naší škole tradiční VÁNOČNÍ KOLEDOVÁNÍ. Kromě nákupu drobných vánočních ozdob a dárků si návštěvníci mohli poslechnout koledy v podání našich dětí, vyzkoušet zdobení perníků, podívat se na výrobu vánočních ozdob a oplatků, pletení košíků a občerstvit se ve školní jídelně. Děkujeme všem rodičům, kteří se na této úspěšné akci podíleli a pomohli s výrobou dárků nebo s občerstvením. Poděkování patří i všem, kteří předvedli výrobu tradičních vánočních předmětů. 

http://radekh88.rajce.idnes.cz/…m_7.12.2014/

 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Vánoční koledování 2014” již byla zobrazena 963x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg