ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Vánoční koledování 2015

- napsáno 7. prosince 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

advent-15-velka

V neděli 6. 12. 2015 jsme uspořádali tradiční vánoční koledování „Děti dětem“. Hosté, kteří naši školu navštívili, si mohli zakoupit vánoční výrobky dětí, podívat se na vystoupení Javorníčku, poslechnout si vánoční koledy v podání Scholy a občerstvit se ve školní jídelně. Součástí programu byla i výstava fotografií Radka Holíka a výstava starých fotoaparátů. 

Část výtěžku z této akce věnujeme nemocným dětem, druhou část použijeme na kulturní vystoupení pro naše děti. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit. 

→ přejít na fotogalerii

→ přejít na fotogalerii

 

zpráva „Vánoční koledování 2015” již byla zobrazena 714x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg