Vánoční koledování DĚTI DĚTEM 2013

- napsáno 10. prosince 2013 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

advent-13-velka

V neděli 8. prosince jsme zorganizovali naši již tradiční předvánoční akci – Vánoční koledování s názvem Děti dětem. Žáci všech tříd i školní družiny vyrobili pod vedením svých učitelů mnoho pěkných a nápaditých dárků a ozdobných předmětů. Část výtěžku z jejich prodeje věnujeme nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek a část použijeme pro naše děti. Loni jsme z tohoto výdělku zaplatili pěkný program na Den dětí.

Děkujeme všem žákům i pedagogům za čas a úsilí, které pro zdar této akce věnovali. Zvlášť poděkovat chceme i paní Oberreiterové, Markové a Filkornové, které upekly a ozdobily krásné perníky a celý výtěžek z jejich prodeje nám věnovaly. Stejným způsobem proběhl i prodej vánočních oplatků, jejichž výrobu předvedly paní M. Šuráňová a Z. Šuráňová a výroba vánočních ozdob z drátků paní Langové. Velmi zajímavé bylo i pletení košíků, které předvedl pan Gbelec.

Těší nás zájem veřejnosti o tuto akci. Doufáme, že zde všichni návštěvníci získali vánoční náladu a příští rok nás opět rádi podpoří.

zpráva „Vánoční koledování DĚTI DĚTEM 2013” již byla zobrazena 1428x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.