ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Včelařský kvíz 2017

- napsáno 26. dubna 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3636-velka

V rámci výuky přírodovědy ve 4. ročníku proběhl ve středu 26. 4. 2017 „Včelařský kvíz“. Žáci  vyhledávali informace na internetu o včele medonosné. Zajímali se o její život ve společenstvu, o stavbu těla a o její produkty. Nejvíce bodů dosáhla Nela PekařováAnička Kolínková a Tamara Bartozelová.

                                                        Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Včelařský kvíz 2017” již byla zobrazena 367x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg