ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Vědomostní soutěže pro 2.stupeň

- napsáno 25. června 2012 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

souteze-patekvelka-2

V pátek 22. června jsme pro žáky 2.stupně připravili dvě vědomostní soutěže. V první z nich s názvem „Zkáza Titanicu aneb jak se žilo před 100 lety“ mezi sebou soutěžily celé třídní kolektivy. S rozdílem 0,5 bodu zvítězila před 7.a 8. třídou 6. třída.

Ve druhé soutěži si žáci vyzkoušeli, jaké mají vědomosti o K. J. Erbenovi a jeho díle Kytice. Soutěžila osmičlenná družstva složená z žáků 6., 7., 8. a 9. ročníku. O konečném výsledku rozhodl nejvyšší počet bodů. Zvítězilo družstvo ve složení: Lukáš Kamenčák, Jakub Šmatla, Karel Tomeček, Jiří David, Michael Hýbl, Radim Fojtík, Kristýna Šantová a Kristýna Frýželková. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Vědomostní soutěže pro 2.stupeň” již byla zobrazena 1301x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg