Velikonoce ve školní družině 2015

- napsáno 27. března 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

hana-velka
Stalo se již tradicí, že před Velikonocemi navštívil školní družinu pan Alois Gbelec ze Štítné. S sebou si přinesl proutky a učil naše děti plést velikonoční „korbáče“. O tuto činnost děti projevily velký zájem a domů odcházely s pěkně upleteným korbáčem. Pan Gbelec byl rád, že může své dovednosti předat dalším generacím a zachovat tak dodržování velikonočních zvyků na Valašsku.

Hana Bartošová

zpráva „Velikonoce ve školní družině 2015” již byla zobrazena 544x