Velikonoce ve školní družině 2017

- napsáno 5. dubna 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4804-velka

V úterý 4. dubna 2017 navštívil děti ve školní družině pan Alois Gbelec ze Štítné. Přinesl si s sebou proutky a učil naše děti plést velikonoční „korbáče“. O tuto činnost děti projevily velký zájem a domů odcházely s pěkně upletenými korbáči. Pan Gbelec byl rád, že může své dovednosti předat dalším generacím a zachovat tak dodržování velikonočních zvyků na Valašsku.

Hana Bartošová

zpráva „Velikonoce ve školní družině 2017” již byla zobrazena 387x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.