ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Velikonoce ve školní družině 2017

- napsáno 5. dubna 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4804-velka

V úterý 4. dubna 2017 navštívil děti ve školní družině pan Alois Gbelec ze Štítné. Přinesl si s sebou proutky a učil naše děti plést velikonoční „korbáče“. O tuto činnost děti projevily velký zájem a domů odcházely s pěkně upletenými korbáči. Pan Gbelec byl rád, že může své dovednosti předat dalším generacím a zachovat tak dodržování velikonočních zvyků na Valašsku.

                                                                        Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Velikonoce ve školní družině 2017” již byla zobrazena 461x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg