ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Velikonoce ve školní družině - 2018

- napsáno 26. března 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8042-velka

Tak jako každý rok, i letos navštívil před Velikonocemi školní družinu pan Alois Gbelec ze Štítné. S sebou si přinesl vrbové proutky a učil naše děti plést velikonoční „korbáče“. Pan Gbelec byl rád, že může své dovednosti předat dalším generacím a zachovat tak dodržování velikonočních zvyků a tradic na Valašsku.

                                                   Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Velikonoce ve školní družině - 2018” již byla zobrazena 288x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg