Velikonoce ve školní družině - 2018

- napsáno 26. března 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8042-velka

Tak jako každý rok, i letos navštívil před Velikonocemi školní družinu pan Alois Gbelec ze Štítné. S sebou si přinesl vrbové proutky a učil naše děti plést velikonoční „korbáče“. Pan Gbelec byl rád, že může své dovednosti předat dalším generacím a zachovat tak dodržování velikonočních zvyků a tradic na Valašsku.

Hana Bartošová

zpráva „Velikonoce ve školní družině - 2018” již byla zobrazena 212x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.