ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Veselé zoubky

- napsáno 23. března 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1738-243

Ve středu 23. 3. 2016 se žáci 1. třídy zapojili do preventivního programu „Veselé zoubky“, který připravila společnost DM DROGERIE MARKT s.r.o. Děti se v průběhu hodiny seznámily s tím, jak zoubky fungují, k čemu je máme, jak rostou a mění se, co je zubní kaz. 

Na interaktivní tabuli pak zhlédly film „Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek“. S třídní paní učitelkou probraly, jak správně pečovat o zoubky, aby byly bez kazu, proč navštěvovat zubního lékaře, jak se zdravě stravovat apod. Po správném vyplnění pracovního listu obdrželi žáci jedničky. 

Na závěr hodiny dostali balíček, který obsahoval zubní kartáček, pastu, žvýkačky bez cukru, přesýpací hodiny pro čištění zubů, samolepku do koupelny a informační brožuru pro rodiče. 

Hodina s tímto bohatým programem byla pro děti velmi přínosná a určitě napomůže k tomu, aby jejich úsměv byl plný zdravých a silných zoubků. 

                                                  Mgr. Dana Černíčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Veselé zoubky” již byla zobrazena 715x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg