Víc hlav, víc rozumu

- napsáno 14. února 2019 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-20190213-093238-velka

Ve středu 13. 2. 2019 se dvě dvojice žáků 8. a 9. ročníku zúčastnily na Gymnáziu Jana Pivečky a SOŠ Slavičín logické týmové soutěže s netradičními úkoly s názvem „Víc hlav, víc rozumu“. Soutěžící řešili během 150 minut desatero těžkých úkolů, které měly prověřit znalosti z matematiky, češtiny a logického myšlení. Vítěze ještě neznáme, ale děkujeme Martinu Sábovi a Adamu Svárovskému z 8. třídy a Aleši Struhařovi a Davidu Horňákovi z 9. třídy za reprezentaci školy.

Toto dopoledne se v rámci Dne otevřených dveří jeli podívat na SOU Slavičín všichni žáci 9. ročníku. S programem i prohlídkou byli velmi spokojeni.

zpráva „Víc hlav, víc rozumu” již byla zobrazena 129x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: