ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Víčka pro Mirka

- napsáno 24. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8592-velka

I v letošním školním roce se žáci i zaměstnanci naší školy zapojili do sběru víček od PET lahví.  65 kg víček jsme věnovali Mirkovi Dobrovskému, který má dětskou dětskou mozkovou obrnu a získaný obnos za tato víčka použije k rehabilitační léčbě. Do sběru se zapojíme i příští školní rok. 

zpráva „Víčka pro Mirka” již byla zobrazena 313x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg