ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Volejbal deváťáci - učitelé 2016

- napsáno 1. července 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3403-velka

Dne 27.6.2016 si zahráli deváťáci tradiční zápas proti učitelům. Z naší třídy se zúčastnili Kateřina Hnilová, Valérie Kolínková, Eva Pinďáková, Karina Mahey, Filip Machů a Michaela Miklasová. Hráli jsme na dva sety do 25. Hráli jsme dobře ale na zkušenosti učitelů jsme neměli. Učitelé hráli velmi dobře a my jim děkujeme, že si na nás udělali čas. Všechno probíhalo v krásném sportovním duchu.

                                                                       Kateřina Hnilová, 9. třída

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Volejbal deváťáci - učitelé 2016” již byla zobrazena 673x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg