Volejbal deváťáci - učitelé 2016

- napsáno 1. července 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3403-velka

Dne 27.6.2016 si zahráli deváťáci tradiční zápas proti učitelům. Z naší třídy se zúčastnili Kateřina Hnilová, Valérie Kolínková, Eva Pinďáková, Karina Mahey, Filip Machů a Michaela Miklasová. Hráli jsme na dva sety do 25. Hráli jsme dobře ale na zkušenosti učitelů jsme neměli. Učitelé hráli velmi dobře a my jim děkujeme, že si na nás udělali čas. Všechno probíhalo v krásném sportovním duchu.

Kateřina Hnilová, 9. třída

zpráva „Volejbal deváťáci - učitelé 2016” již byla zobrazena 550x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel