ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Volejbalový turnaj pedagogických pracovníků 2016

- napsáno 20. dubna 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4605-896

V pátek 8. 4. 2016 se kolektiv pedagogů naší školy zúčastnil 2. ročníku volejbalového turnaje ve Valašských Kloboukách. Na turnaj přijelo šest družstev z okolních škol a jedna škola ze Slovenska.  Po vyrovnaném zápase ve finále jsme se umístili na krásném 2. místě. Poděkování patří kolegům za reprezentaci školy i pořadatelům z gymnázia  ve Valašských Kloboukách, kteří se o nás velmi dobře starali.

                                      Mgr. Naděžda Hnaníčková

 → přejít na fotogalerii

zpráva „Volejbalový turnaj pedagogických pracovníků 2016” již byla zobrazena 608x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg