Volný den - 3. třída

- napsáno 1. července 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

brumov-001-249

Na úterý 28.6.2016 třeťáci bedlivě sledovali počasí. Protože zvítězili v podzimním sběru šípků, za odměnu získali „volný den“. Ráno jsme jeli do Brumova, na Židovský hřbitov. Potom jsme přešli na hrad. Všechno jsme si prohlédli. Nadchnul nás krásný výhled z hradní vížky. Líbily se nám lekníny na rybnících, kašna na náměstí a úplně nejlepší byla zmrzlina. Zažili jsme příjemný den!

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Volný den - 3. třída” již byla zobrazena 429x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.