ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 17 - malá kopaná

- napsáno 7. dubna 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9295-velka

Turnaj v Luhačovicích se našim fotbalistům díky špatné střelecké koncovce vůbec nepovedl, určitě jsme pomýšleli na lepší než páté místo. Děkuji chlapcům za předvedenou hru a věřím, že pondělní turnaj COCA COLA CUP dopadne lépe.
 
Mgr. Josef Hnaníček
zpráva „VSL 17 - malá kopaná” již byla zobrazena 375x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg